Poznaj nas!

Cześć, witaj w świecie niebanalnych rozmów! Jestem Maciek i stworzyłem grę, która zmienia sposób prowadzenia rozmów. Powodów jej powstania było wiele, ale najważniejszy z nich to przekonanie, że nie ma nic ważniejszego niż relacje z innymi. A drogą do ich budowania są wspólne rozmowy.

Jako introwertyk zawsze czułem się najbardziej komfortowo wśród najbliższych. Mimo to nie zrezygnowałem z możliwości poznawania nowych osób. Ukończyłem psychologię, przez lata ćwiczyłem umiejętności komunikacyjne uczestnicząc w kursach, zgłębiając literaturę i praktykując z nowo poznanymi osobami. Te doświadczenia stały się fundamentem „Miło, że pytasz”.

Nasza misja

Możesz postrzegać „Miło, że pytasz” po prostu jako zestaw kart z tematami do rozmowy. Jednak to coś znacznie więcej. To sposób spędzania czasu, który otwiera umysły, łączy serca i sprawia, że rozmowy stają się głębsze, autentyczne i pełne znaczenia. Nawet nie wiesz ile możesz odkryć, gdy zadajesz właściwe pytania i uważnie słuchasz.

Chcę pomagać innym prowadzić rozmowy, które mają moc zbliżania ludzi do siebie i wzmacniania relacji. Nie chodzi o wymianę uprzejmości przy kawie czy plotki zasłyszane w kolejce do sklepu. Mam na myśli rozmowy, dzięki którym otwieramy się przed sobą, pokazujemy kim naprawdę jesteśmy i łączymy się z innymi na głębszym, autentycznym poziomie.

Zamów teraz