Jak grać

By odkryć świat niebanalnych rozmów, będziecie na zmianę odpowiadać na pytania zawarte na kartach. Rolą pozostałych jest uważne słuchanie, zadawanie pogłębiających pytań oraz dzielenie się swoimi przemyśleniami. Nie przerywajcie odpowiadającemu na pytanie. To wyraz szacunku dla osoby, która ma tyle odwagi, by podzielić się z innymi tym, jaka jest naprawdę. Gdy poczujecie, że dany temat został wyczerpany, czas na kolejne pytanie.

W naszej grze znajdziecie karty specjalne oraz 100 pytań podzielonych na 3 kategorie: o sobie, rozważania, punkt widzenia. Miło, że pytasz ma kilka trybów rozgrywki.

Zamów teraz

Jak prowadzić rozmowę

Przed rozpoczęciem zadbajcie o właściwy klimat. Niech nic nie przeszkadza w rozmowie, szczególnie telefony komórkowe. Wybierzcie miejsce, które jest na tyle spokojne, że umożliwia swobodne wyrażanie myśli. Przyjemna, niewymuszona atmosfera jest konieczna do budowania poczucia zaufania i otwartości, które przyczyniają się do bardziej szczerych i twórczych rozmów.

Zamów teraz

Dla kogo?

Niezależnie od tego czy jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem, gadułą czy oddanym słuchaczem, nasza gra jest dla Ciebie. Projektowaliśmy ją w taki sposób, by mogli z niej korzystać wszyscy ludzie niezależnie od ich temperamentu, wieku i doświadczeń. W czasie spotkań w większym gronie, jak i we dwoje.

Introwertycy na pewno docenią o ile łatwiej jest rozpoczynać i prowadzić rozmowy, gdy ma się pod ręką zapas ciekawych pytań. I ile satysfakcji daje odwaga do bycia otwartym. Ekstrawertycy odkryją ile satysfakcji płynie z uważnego słuchania, dopytywania i skupienia się na innych.

Zamów teraz